03-10-2012
Welkom bij het nieuwe inct
inct wordt het kennis- en informatienetwerk voor uitgeefexperts

Van harte welkom op de nieuwe site van
inct. Deze nieuwe site bevat een aantal vertrouwde elementen zoals nieuws en vacatures, maar ook een aantal nieuwe zaken.
inct wordt het kennis- en informatienetwerk voor uitgeefexperts, het centrale punt waar u als professional uw kennis, informatie maar ook uw netwerk kunt beheren.
U zult zien dat veel van de nieuwe zaken, zoals bv de artikelen in de kennisbank, het discussieforum, de roundups e.d. alleen toegankelijk zijn voor leden. U kunt zich nu als lid registreren. dat kost u niets, tot eind dit jaar is het lidmaatschap van
inct gratis. U heeft dus ruim de tijd om alles uit te proberen en getuige te zijn van het 'groeien' van de content op deze site. Wat u allemaal verder krijgt als lid kunt u lezen als u rechtsboven klikt op
lid worden.
Leden krijgen een eigen persoonlijke homepage op deze site: als u lid bent en ingelogd dan is www.inct.nl een verwijzing naar uw eigen nieuwspagina. Hoe u die pagina geheel naar eigen inzicht en wens kunt inrichten leest u bij de
FAQ-sectie.
Wij hopen dat u met veel enthousiasme en interesse gebruik zult maken van deze site en aarzelt u vooral niet om ons uw mening te geven of op verbeterpunten te wijzen.
Reageren
Bedankt voor uw reactie
Het formulier bevat fouten:
inct wordt mede mogelijk gemaakt door een bijdrage van de volgende partners:
KLOPOTEK
software for publishers
YINDO
jouw digitale bibliotheek
LINE UP Boek & Media
Praktisch Publiceren
PUBLIQARE
Multi-channel
Publishing solutions
ABONNEMENTENLAND
Vérder in abonnementenbeheer
en -marketing
DISKAD
Advanced Publsihing Solutions
Basisprincipes van Mediamarketing. Media in tijden van overvloed
Dit boek gaat in op de volg- ende vragen: hoe valt er voor media-bedrijven nog geld te verdienen met informatie en vermaak en wat is daar dan de meest aangewezen manier voor?
meer informatie en bestellen
AppsAlles over uitgeven op mobiel en tablet
In 2010 schreef Dirkjan van Ittersum een boek over Apps. Inmiddels zijn de ontwikkelingen rondom uitgeven op tablets en mobiele toepassingen weer veel verder. Tijd dus om dit standaardwerk te herzien en te actualiseren. Deze editie bevat nu ook een aantal interviews met experts over ontwikkelingen en trends.
Meer informatie en bestellen
inct wordt mede mogelijk gemaakt door een bijdrage van de volgende partners:
[DE REDACTIE]
Mensen voor redactie en communicatie
DELOITTE
Technologie, Media en Telecommunicatie
HOLLANDRIDDERKERK
veelzijdig in grafimedia
SANDD
de zakelijke postbezorger
REAL CONCEPTS GROUP
Zorgeloos in multimedia
producties
KONINKLIJKE BDU
Grafisch Bedrijf