19-04-2012
Directeur AutoTrack.nl gaat Wegener verder digitaliseren
Door: David Huijzer

Sander van den Hout (39) is benoemd tot directeur van Wegener Digital. Wegener Digital is de nieuwe entiteit onder Wegener Media die zich richt op het ontwikkelen en ondersteunen van online en mobile producten. Van den Hout was tot 1 april 2012 directeur van AutoTrack.nl.
Van den Hout: "We staan aan de vooravond van de verdere digitalisering van de maatschappij en zeker ook het uitgeefvak. Ik vind het een uitdaging om betrokken te zijn bij de vormgeving van deze toekomst. De jarenlange ervaring die ik bij AutoTrack.nl heb opgedaan, ga ik inbrengen om de digitale ambities van Wegener te verwezenlijken."
Wegener Digital
Wegener, onderdeel van het Britse mediaconcern Mecom, richt zich met Wegener Digital op het veranderende medialandschap en transformeert hiermee in een moderne mediaonderneming. De nieuwe strategie van Wegener legt de nadruk op betaalde producten: zowel apps voor tablets en smartphones, als nieuwe manieren om te betalen op nieuwswebsites. Tegelijkertijd blijft Wegener zich committeren aan de printuitgaven. Naast de operationele taken zal Wegener Digital ook een belangrijke rol spelen in de opbouw van het gewenste digitale portfolio van Wegener. Door de bundeling van expertise en kennis zal de gehele Wegener organisatie kunnen profiteren van Wegener Digital.
Opstart AutoTrack.nl
Sander van den Hout startte in 2000 binnen Wegener met AutoTrack.nl. In twaalf jaar wist hij AutoTrack.nl uit te bouwen tot de marktleider van de (tweedehands) autosites op de Nederlandse markt. Van den Hout blijft in de functie van directeur Wegener Digital verantwoordelijk voor AutoTrack.nl. Een opvolger voor de dagelijkse leiding bij AutoTrack.nl is nog niet gevonden.
Reageren
Bedankt voor uw reactie
Het formulier bevat fouten:
inct wordt mede mogelijk gemaakt door een bijdrage van de volgende partners:
KLOPOTEK
software for publishers
YINDO
jouw digitale bibliotheek
LINE UP Boek & Media
Praktisch Publiceren
PUBLIQARE
Multi-channel
Publishing solutions
ABONNEMENTENLAND
Vérder in abonnementenbeheer
en -marketing
DISKAD
Advanced Publsihing Solutions
Basisprincipes van Mediamarketing. Media in tijden van overvloed
Dit boek gaat in op de volg- ende vragen: hoe valt er voor media-bedrijven nog geld te verdienen met informatie en vermaak en wat is daar dan de meest aangewezen manier voor?
meer informatie en bestellen
AppsAlles over uitgeven op mobiel en tablet
In 2010 schreef Dirkjan van Ittersum een boek over Apps. Inmiddels zijn de ontwikkelingen rondom uitgeven op tablets en mobiele toepassingen weer veel verder. Tijd dus om dit standaardwerk te herzien en te actualiseren. Deze editie bevat nu ook een aantal interviews met experts over ontwikkelingen en trends.
Meer informatie en bestellen
inct wordt mede mogelijk gemaakt door een bijdrage van de volgende partners:
[DE REDACTIE]
Mensen voor redactie en communicatie
DELOITTE
Technologie, Media en Telecommunicatie
HOLLANDRIDDERKERK
veelzijdig in grafimedia
SANDD
de zakelijke postbezorger
REAL CONCEPTS GROUP
Zorgeloos in multimedia
producties
KONINKLIJKE BDU
Grafisch Bedrijf