28-03-2012
Kans op doorstart De Pers is 50/50
Door: David Huijzer

Over een paar weken is duidelijk of dagblad De Pers inderdaad een digitale doorstart maakt. Hoofdredacteur Jan-Jaap Heij zegt dat het voor de helft zeker is.
"We zijn halverwege het doorstartproces. Als het lukt, gaan we een digitale krant uitgeven met week- en maandabonnementen en losse verkopen. De prijs wordt maximaal twee à vier euro per maand". Dat zei Heij dinsdagmiddag tijdens een Immovator bijeenkomst in Hilversum.
(Bron:
Emerce)
Reageren
Bedankt voor uw reactie
Het formulier bevat fouten:
inct wordt mede mogelijk gemaakt door een bijdrage van de volgende partners:
KLOPOTEK
software for publishers
YINDO
jouw digitale bibliotheek
LINE UP Boek & Media
Praktisch Publiceren
PUBLIQARE
Multi-channel
Publishing solutions
ABONNEMENTENLAND
Vérder in abonnementenbeheer
en -marketing
DISKAD
Advanced Publsihing Solutions
Basisprincipes van Mediamarketing. Media in tijden van overvloed
Dit boek gaat in op de volg- ende vragen: hoe valt er voor media-bedrijven nog geld te verdienen met informatie en vermaak en wat is daar dan de meest aangewezen manier voor?
meer informatie en bestellen
AppsAlles over uitgeven op mobiel en tablet
In 2010 schreef Dirkjan van Ittersum een boek over Apps. Inmiddels zijn de ontwikkelingen rondom uitgeven op tablets en mobiele toepassingen weer veel verder. Tijd dus om dit standaardwerk te herzien en te actualiseren. Deze editie bevat nu ook een aantal interviews met experts over ontwikkelingen en trends.
Meer informatie en bestellen
inct wordt mede mogelijk gemaakt door een bijdrage van de volgende partners:
[DE REDACTIE]
Mensen voor redactie en communicatie
DELOITTE
Technologie, Media en Telecommunicatie
HOLLANDRIDDERKERK
veelzijdig in grafimedia
SANDD
de zakelijke postbezorger
REAL CONCEPTS GROUP
Zorgeloos in multimedia
producties
KONINKLIJKE BDU
Grafisch Bedrijf