27-03-2012
Telegraaf begint tijdschrift voor mannen: MAN
Door: David Huijzer

Afgelopen weekend ontvingen alle abonnees van De Telegraaf gratis het nieuwe tijdschrift MAN bij hun zaterdagkrant. Na VROUW krijgen nu ook de mannelijke Telegraaf-lezers hun eigen blad. Johan Cruijff bijt de spits af voor het groot interview en siert de cover van de eerste uitgave.Het nieuwe tijdschrift richt zich op de mannelijke Telegraaf-lezer en heeft als onderwerpen echte mannenzaken. Het tijdschrift verschijnt in een oplage van 550.000 en is daarmee direct het grootste mannenblad van Nederland. MAN verschijnt dit jaar nogmaals op 22 september.
Redactiecoördinator Marco Barneveld: "We hebben waarschijnlijk het leukste mannenblad van Nederland gemaakt. Een echt, verdiend, cadeautje voor de mannelijke lezers."
De redactionele pijlers van MAN zijn:
•Mode, horloges
•Gezondheid en persoonlijke verzorging
•Gadgets (fotografie, ICT, telecom)
• Sport/Lifestyle
•Auto’s
•Personal Finance
MAN wordt verspreid onder alle abonnees van De Telegraaf. Daarnaast kunnen geïnteresseerden zonder abonnement deze gratis aanvragen via de webshop van De Telegraaf.
Reageren
Bedankt voor uw reactie
Het formulier bevat fouten:
inct wordt mede mogelijk gemaakt door een bijdrage van de volgende partners:
KLOPOTEK
software for publishers
YINDO
jouw digitale bibliotheek
LINE UP Boek & Media
Praktisch Publiceren
PUBLIQARE
Multi-channel
Publishing solutions
ABONNEMENTENLAND
Vérder in abonnementenbeheer
en -marketing
DISKAD
Advanced Publsihing Solutions
Basisprincipes van Mediamarketing. Media in tijden van overvloed
Dit boek gaat in op de volg- ende vragen: hoe valt er voor media-bedrijven nog geld te verdienen met informatie en vermaak en wat is daar dan de meest aangewezen manier voor?
meer informatie en bestellen
AppsAlles over uitgeven op mobiel en tablet
In 2010 schreef Dirkjan van Ittersum een boek over Apps. Inmiddels zijn de ontwikkelingen rondom uitgeven op tablets en mobiele toepassingen weer veel verder. Tijd dus om dit standaardwerk te herzien en te actualiseren. Deze editie bevat nu ook een aantal interviews met experts over ontwikkelingen en trends.
Meer informatie en bestellen
inct wordt mede mogelijk gemaakt door een bijdrage van de volgende partners:
[DE REDACTIE]
Mensen voor redactie en communicatie
DELOITTE
Technologie, Media en Telecommunicatie
HOLLANDRIDDERKERK
veelzijdig in grafimedia
SANDD
de zakelijke postbezorger
REAL CONCEPTS GROUP
Zorgeloos in multimedia
producties
KONINKLIJKE BDU
Grafisch Bedrijf